+48 513 194 189 | Gliczarów Górny | kontakt@villamatygowka.pl

Dom, do którego będziecie wracać

Na nowo zinterpretowaliśmy góralskie tradycje

Połączyliśmy piękno natury i podhalańskich tradycji, z nowoczesnym, przemyślanym i wygodnym designem. Pomieszczenia wypełnia zapach drewna. Strzeliste wierzchołki Tatr zaglądają do środka przez wielkie, panoramiczne okna. Wnętrza są cudownie przytulne, ale też zaprojektowane w zrównoważony sposób, przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, które sprawiają, że nie trzeba o niczym myśleć.

Wnętrza zaprojektowane z miłości do designu

Można tu naprawdę odpocząć, organizując wymarzony wyjazd z rodziną lub grupą warsztatową. Do Waszej dyspozycji są nie tylko komfortowe pokoje z łazienkami, ale też salon i zamykana kuchnia oraz poddasze, idealne do pracy lub indywidualnych spotkań warsztatowych. Dom jest w pełni wyposażony — zaczynając od pralki, żelazka, kończąc na naturalnych świecach, czy tematycznej, górskiej biblioteczce.

4 POKOJE Z ŁAZIENKAMI (MAX. 8 OSÓB)
2 POKOJE NA PODDASZU (BEZ ŁAZIENEK)
GABINET Z WYGODNYM BIURKIEM
KLIMATYCZNY SALON Z JADALNIĄ

KUCHNIA Z WYPOSAŻENIEM

DOBRE WIFI, STACJA POGODOWA

BIBLIOTEKA, MAPY, PLANSZÓWKI

Klimatyczna sala warsztatowa

Tu każde zajęcia nabierają zupełnie nowego wymiaru. Duża, klimatyczna sala z drewnianym parkietem wychodzi prosto na taras. Przeszklona ściana pozwala napawać się widokiem gór. Zadbaliśmy o pełne wyposażenie — maty, klocki do jogi, pasy, poduchy do medytacji, duże lustro z zasłoną, ale też rzutnik z projektorem, flipchart, czy w razie potrzeby — stoły i krzesła konferencyjne.

50 M2

PEŁNE WYPOSAŻENIE

WIDOK NA TATRY

WYJŚCIE NA TARAS
PROJEKTOR

LUSTRO Z ZASŁONĄ

2 SCHOWKI NA SPRZĘT

KOMINEK

Strefa relaksu i sauna z widokiem na góry

Po zajęciach — czas na relaks. Zacznijcie od sesji w saunie z widokiem na góry. Najpierw można się wygrzać, a później wytarzać w śniegu. Na deser czeka na Was jacuzzi, czyli kameralna strefa spa i relaksu pod gołym niebem, z leżakami, hamakiem, miejscem ogniskowym i naturalną roślinnością.

OGRÓD XX M2, DUŻY TARAS
SAUNA Z WIDOKIEM NA GÓRY
JACUZZI

NARCIARNIA

PARKING ZEWNĘTRZNY
MONITORING OBIEKTU
CYFROWA KLAMKA
STREFA RELAKSU Z LEŻAKAMI

Rozwiązania dla natury

Dom jest energooszczędny i przyjazny środowisku. Ogrzewany i chłodzony pompą ciepła. Mamy własną oczyszczalnię i ujęcie wody. Zadbaliśmy o Wasze bezpieczeństwo, ale też odpowiedni nastrój, oświetlenie i wyciszenie pomieszczeń. Każdy najmniejszy detal wystroju ma sprawić, że poczujecie się tu spokojnie i wyjątkowo. To ważne. Wierzymy, że w takich warunkach łatwiej zregenerować siły.

Startujemy wiosną 2024 roku. Rezerwuj teraz!

Zaplanuj wymarzony odpoczynek w górach, retreat lub kameralne warsztaty. Wypełnij poniższy formularz. Wskaż terminy pobytu. Daj znać, czy odwiedzisz nas indywidualnie, czy z zorganizowaną grupą. Zwrotnie otrzymasz od nas wszelkie szczegóły na temat rezerwacji.

15 + 5 =